ZESPÓŁ

Kancelaria Radców Prawnych

Zespół Kancelarii tworzą przede wszystkim doświadczeni praktycy, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Kancelaria współpracuje również z prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi, zawsze mając na celu zapewnienie Klientom najwyższej jakości obsługi prawnej.

Nasz zespół

RADCA PRAWNY DAWID SKRZYPCZYK - WSPÓLNIK

Absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Stały mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Lublinie. Mediator przy Ośrodku Mediacyjnym przy Fundacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie „Znam Prawo” . Autor publikacji z zakresu prawa. Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując z kancelariami o ogólnopolskim zasięgu, a potem w ramach własnej praktyki, prowadzonej zarówno w zakresie obsługi klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorców, związków zawodowych, fundacji i innych podmiotów. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje w szczególności na prawie cywilnym, rodzinnym, karnym i gospodarczym oraz reprezentacji w sprawach sądowych.

Tel.: +48 606 305 991
E-mail: dawid@ls-kancelaria.pl

RADCA PRAWNY MICHAŁ LENARCZYK - WSPÓLNIK

Absolwent Kolegium Prawa Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie ze specjalizacją z prawa gospodarczego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Od początku kariery zawodowej związany z doradztwem na rzecz podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających na rynku nieruchomości i budowlanym. Zainteresowania zawodowe skupia w szczególności na pomocy pokrzywdzonym oszustwami gospodarczymi, prawie spółek handlowych, cywilnym i administracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem regulacji dotyczących obrotu nieruchomościami oraz przeprowadzaniu inwestycji budowlanych.

Tel.: +48 606 466 079
E-mail: michal@ls-kancelaria.pl

Aplikantka radcowska Olga Lenarczyk

Absolwentka Kolegium Prawa oraz Zarządzania Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie ze specjalizacją z prawa administracyjnego. Absolwentka Politechniki Lubelskiej Wydziału Zarządzania Master of Business Administration. Odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Fundator Fundacji Lubelska Akademia Potencjału działającej na rzecz wsparcia i internacjonalizacji przedsiębiorców. Jedna z założycielek TIMU Polsko-Kenijskiej Izby Gospodarczej. W pracy zawodowej działa na rzecz organizacji non-profit i podmiotów gospodarczych w sferze prawa gospodarczego, cywilnego oraz administracyjnego, a także stanowi skrzydło wsparcia w kancelarii dla osób fizycznych w sprawach z zakresu prawa rodzinnego.

Młodszy Prawnik Filip Zieliński

Absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Autor pracy magisterskiej pod tytułem „ Swobodny przepływ pracowników w Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem działalności sportowej”. Swoje zainteresowania skupia głównie na prawie cywilnym, karnym oraz rodzinnym.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w każdej sprawie prawnej.

Napisz do nas!